vts336

Vesti_o_nastavi

RAČUNARI - Dodatni termin kolokvijuma za JUNSKI ispitni rok

Dodatni termin kolokvijumja za Junski ispitni rok
je u UTORAK 30. maja 2017. u 10h. Učionica broj 120.

Studenti koji žele da polažu kolokvijum neka se prijave slanjem prouke na na e-mail Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Električna merenja fizičkih veličina - Kolokvijum

Kolokvijum iz predmeta Električna merenja fizičkih veličina održaće se u PONEDELJAK, 29.05.2017. godine sa početkom u 0845 sati u laboratoriji 202.

Predmetni nastavnik: dr Iris Borjanović

Engleski jezik - Obaveštenje za studente na svim studijskim programnima

Vežbe iz Engleskog jezika za Tehnološko inženjerstvo će se održati u PETAK, 26.05.2017. godine u 0800 sati umesto u SUBOTU, 20.05.2017. godine.

 

Za ostale studijske programe, čas će se nadoknaditi u terminu koji će biti određen u dogovoru sa studentima i objavljen sledeće nedelje.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Engleski jezik - Rezultati kolokvijuma

Rezultate kolokvijuma održanog u ČETVRTAK, 11.05.2017. godine možete pogledati ovde.

 

U spisku se takodje nalaze rezultati kolokvijuma za predmete Poslovni engleski jezik i Poslovni engleski jezik napredni kurs (specijalističke studije).

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Teorija odlučivanja - Nadoknada časova

Nadoknada časova iz predmeta Teorija odlučivanja za studente druge godine modula Krizni menadžment održaće se u SREDU, 17.05.2017. godine sa početkom u 1500 časova u učionici 302.

Sa predmeta: mr Tanja Sekulić

Krizno komuniciranje - Rezultati kolokvijuma

Rezultate kolokvijuma možete pogledati ovde.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Poslovni engleski jezik - Napredni kurs (specijalističke studije) - Rezultati kolokvijuma

Rezultate kolokvijuma možete pogledati ovde.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Kozmetologija 1 - Obaveštenje

Predavanja i vežbe iz predmeta Kozmetologija 1 umesto u SUBOTU, 13.05.2017. godine, održaće se u SREDU, 17.05.2017. godine sa početkom u 1000 sati.

Predmetni nastavnik: dr Vesna Nađalin

Predavanja i vežbe kod predmetnog nastavnika dr Danijele Jašin

Predavanja i vežbe kod predmetnog nastavnika dr Danijele Jašin neće biti održana u PETAK, 05.05.2017. godine, već će biti odrađene u UTORAK, 09.05.2017. godine od 1300 sati.

Predmetni nastavnik: dr Danijela Jašin

Tehničkin materijali - Prvi kolokvijum (dodatni termin)

Naknadni termin za polaganje PRVOG kolokvijuma iz predmeta Tehnički materijali za studente koji nisu radili u prvom terminu je u UTORAK, 09.05.2017. godine u 1200 sati.

Predmetni nastavnik: dr Ljubica Lazić Vulićević

Tehnički materijali - Obaveštenje

Predavanja iz predmeta Tehnički materijali umesto u SUBOTU, 06.05.2017. godine, održaće se u UTORAK, 13.06.2017. godine.

Predmetni nastavnik: dr Ljubica Lazić Vulićević

Tehnike programiranja - Rezultati prvog kolokvijuma

Rezultate prvog kolokvijuma iz predmeta Tehnike programiranja možete pogledati ovde.

Predmetni nastavnik: dr Željko Eremić

Zaštita kritične infrastrukture - Obaveštenje za studente

Predavanja i vežbe iz predmeta Zaštita kritične infrastrukture neće biti održana u SUBOTU, 29.04.2017. godine.

 

Časovi nadoknade će se održati prema dogovoru sa studentima.

Predmetni nastavnik: dr Mile Lovre

Farmakološki aktivne supstance - Obaveštenje za studente

Predavanja i vežbe iz predmeta Farmakološki aktivne supstance će umesto u SUBOTU, 29.04.2017. godine biti održana u SREDU, 03.05.2017. godine u učionici 200 sa početkom u 1000 sati.

Predmetni nastavnik: dr Vesna Nađalin

Organska hemija - Rezultati prvog kolokvijuma

Rezultate I kolokvijuma iz predmeta Organska hemija za 1., 2. i 3. grupu možete pogledati ovde.

Sa predmeta: mr Ivana Marković

MATO 2 - Obaveštenje

Laoratorijske vežbe iz predmeta MATO 2 neće se održati u ČETVRTAK, 27.04.2017. godine.


Laboratorijska vežba broj 3 održaće se u ČETVRTAK04.05.2017. godine.

Sa prednmeta: MSc Dragan Halas

Engleski jezik, Poslovni engleski kezik i Krizno mkomuniciranje - Kolokvijumi

Kolokvijum iz predmeta Poslovni engleski jezik će se održati u ČETVRTAK, 27.04.2017. godine sa početkom u 0800 sati u učionici 121.

 

Kolokovijum iz predmeta Krizno komuniciranje će se održati u SREDU, 10.05.2017. godine sa početkom u 0945 sati u učionici 408.

 

Kolokvijum iz predmeta Engleski jezik će se održati u ČETVRTAK, 11.05.2017. godine u vreme časova vežbi u učionicama 121 (Tehnološko inženjerstvo) i 115 (ostali studijski programi).

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Engleski jezik (početni kurs) - Obaveštenje

U UTORAK, 25.04.2017. godine čas će se održati u 1415 sati nakon sednice Nastavnog veća.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Električna merenja fizičkih veličina - Obaveštenje za studente

Umesto u SUBOTU, 29.04.2017. godine predavanja iz predmeta Električna merenja fizičkih veličina održaće se u PETAK, 28.04.2017. godine sa početkom u 0845 sati u laboratoriji 202.

Predmetni nastavnik: dr Iris Borjanović

Kozmetologija 1 - Prvi kolokvijum

Prvi kolokvijum iz predmeta Kozmetologija 1 održaće se u SREDU, 19.04.2017. godine sa početkom u 1130 sati.

Predmetni nastavnik: dr Vesna Nađalin

Merenje fizičkih veličina - Kolokvijum

Kolokvijum iz predmeta Merenje fizičkih veličina održaće se u ČETVRTAK, 20.04.2017. godine sa početkom u 1300 sati u laboratoriji 202.

Predmetni nastavnik: dr Iris Borjanović

Stručna praksa 2 (Tehnološko inženjerstvo) - Obaveštenje za studente

Dana 12.04.2017. godine neće se održati Stručna praksa 2 za Tehnološko inženjerstvo, predviđena za 1500 časova.

Sa predmeta: MSc Dragan Halas

Farmakološki aktivne supstance - Prvi kolokvijum

PRVI kolokvijum iz predmeta Farmakološki aktivne supstance kod predmetnog nastavnika dr Vesne Nađalin održaće se u PONEDELJAK, 24.04.2017. godine sa početkom u 0800 sati.

Predmetni nastavnik: dr Vesna Nađalin

Tehničko crtanja sa kompjuterskom grafikom - Obaveštenje za studente

Predavanja i vežbe iz predmeta Tehničko crtanje sa kompjuterskom grafikom neće biti održane u SREDU, 12.04.2017. godine.

Predmetni nastavnik: dr Aleksandar Rajić

Energetska efikasnost - promena termina predavanja

Predavanja iz predmeta Energetska efikasnost na studijskom programu Inženjerstvo zaštite na radu imaju novi termin: Četvrtak od 13:15 - 15:45 u učionici 115. Ova promena je ažurirana i u rasporedu časova.

Obaveštenje za studente na specijalističkim strukovnim studijama - Poslovni engleski jezik - napredni kurs

Obaveštavaju se studenti da se nastava iz predmeta Poslovni engleski jezik - napredni kurs neće odžati 29.04.2017. godine već 22.04.2017. godine sa početkom u 1515 sati.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Opšta i neorganska hemija i Analitička hemija - Usmeni deo ispita

Usmeni deo ispita iz predmeta Opšta i neorganska hemija i Analitička hemija održaće se u PETAK, 07.04.2017. godine sa početkom u 1500 sati.

Predmetni nastavnik: spec. Mira Kovačević

Merenje fizičkih veličina - Obaveštenja

Obaveštavaju se studenti da će se predavanja iz predmeta Merenje fizičkih veličina umesto u SUBOTU, 08.04.2017. godine održati u ČETVRTAK, 06.04.2017. godine u 1200 sati u laboratoriji 202.

 

Obaveštavaju se studenti da će nastava iz predmeta Merenje fizičkih veličina (predavanja) u letnjem semestru školske 2016/2017. godine počinjati ČETVRTKOM u 1300 sati umesto u 0900 sati u laboratoriji 202.

Predmetni nastavnik: dr Iris Borjanović

Električna merenja fizičkih veličina - Kolokvijum

Kolokvijum iz predmeta Električna merenja fizičkih veličina održaće se u PONEDELJAK, 10.04.2017. godine sa početkom u 0845 sati.

Predmetni nastavnik: dr Iris Borjanović

Engleski jezik 2 - Rezultati ispita održanog 29.03.2017. godine

Rezultate ispita održanog u SREDU, 29.03.2017. godine možete pogledati ovde.

 

Predmetni nastavnik će upisivati ocene u UTORAK, 04.04.2017. u 1230 sati u kabinetu 225.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Tehnički materijali - Prvi kolokvijum

PRVI kolokvijum iz predmeta Tehnički materijali održaće se u UTORAK, 11.04.2017. godine sa početkom u 1000 sati.

Predmetni nastavnik: dr Ljubica Lazić Vulićević

Kozmetologija 1 - Obaveštenje za studente

Predavanja iz predmeta Kozmetologija 1 neće biti održana u SUBOTU, 01.04.2017. godine, te će se predavanja naknadno odraditi u SREDU, 05.04.2017. godine sa početkom u 1000 sati u učionici 200.

Predmetni nastavnik: dr Vesna Nađalin

Tehnike programiranja - Obaveštenje

Obaveštavaju se studenti da vežbe iz predmeta Tehnike programiranja neće biti održane u ČETVRTAK, 23.03.2017. godine zbog zauzetosti predmetnog nastavnika.

 

Predavanja iz istog predmeta će biti održana redovno prema rasporedu časova.

Predmetni nastavnik: dr Željko Eremić

Obaveštenje - Web dizajn, Tehnike programiranja

Zbog odsustva predmetnog nastavnika časovi iz predmeta Web dizajn u SREDU, 15.03.2017. godine i časovi iz predmeta Tehnike programiranja u ČETVRTAK, 16.03.2017. godine neće biti održani.

Predmetni nastavnik: dr Željko Eremić

Matematika - Rezultati ispita

Rezultate ispita iz predmeta Matematika održanog u martovskom ispitnom roku školske 2016/2017. godine možete pogledati ovde.

Predmetni nastavnik: dr Savo Ćebić

Opšta i neorganska hemija - Rezultati pismenog dela ispita i termin usmenog dela ispita

Rezultate pismenog dela ispita iz predmeta Opšta i neorganska hemija održanog u martovskom ispitnom roku školske 2016/2017. godine možete pogledati ovde.

 

Usmeni deo ispita održaće se u UTORAK, 07.03.2017. godine sa početkom u 1000 sati.

Predmetni nastavnik: spec. Mira Kovačević

Matematika - Rezultati kolokvijuma

Rezultate kolokvijuma iz predmeta Matematika možete videti ovde.

Predmetni nastavnik: dr Savo Ćebić

Mehanika 1 - Rezultati ispita i upis ocena

Rezulltate ispita iz predmeta Mehanika 1 održanog u martovskom ispitnom roku školske 2016/2017. godine možete pogledati ovde.

 

Upis ocena iz Mehanike 1 i uvid u radove biće na prvim predavanjima iz Mehanike 2.

Predmetni nastavnik: dr Cvijan Žepinić

Ispitivanje materijala i konstrukcija - Upis ocena

Upis ocena iz predmeta Ispitivanje materijala i konstrukcija biće u UTORAK, 07.03.2017. godine, od 1600 do 1645 sati.

Predmetni nastavnik: dr Ljubica Lazić Vulićević

Engleski jezik, Poslovni engleski, Poslovni engleski napredni kurs (specijalističke studije)

Engleski jezik (srednji kurs - studenti koji su u prethodnom školovanju učili engleski jezik ili engleski kao drugi strani jezik) - Plan nastave i materijal za preuzimanje možete naći ovde. Molim studente da iz knjige John Eastwood, Oxford Practice Grammar-Intermediate  za prvi čas kopiraju sledeće: Present Time p.8-15 i Future Time p.56-65.


Poslovni engleski - Plan nastave i materijal za preuzimanje možete naći ovde (ostali materijal će dobiti od predmetnog nastavnika).


Poslovni engleski napredni kurs (specijalističke studije) - Plan nastave i materijal za preuzimanje možete naći ovde.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Ispit iz predmeta Osnovi ekonomije - Važno obaveštenje

Ispit iz predmeta Osnovi ekonomije u martovskom ispitnom roku školske 2016/2017. godine kod predmetnog nastavnika dr Dejana Molnara održaće se u UTORAK, 07.03.2017. godine sa početkom u 1200 sati u učionici 137 (sala za odbranu završnih radova).

RAČUNARI - DODATNI TERMIN ZA POLAGANJE KOLOKVIJUMA

Dodatni termin za polaganje kolokvijuma Word/Excel/Internet
je UTORAK 30. maj 2017. u 10h. Učionica broj 120.

Termin važi za studente svih smerova.

 

Matematika - Predispitni kolokvijum

Predispitni kolokvijum iz predmeta Matematika, za studente prve godine osnovnih strukovnih studija koji nisu ispunili uslov za izlazak na ispit, održaće se u SREDU, 01.03.2017. godine sa početkom u 1200 sati.

Predmetni nastavnik: dr Savo Ćebić

Matematika - Konsultacije

Konsultacije iz Matematike za sve studente osnovnih i specijalističkih studija kod mr Tanje Sekulić biće održane u SREDU, 22.02.2017. godine sa početkom u 1300 sati u biblioteci Škole.

Sa predmeta: mr Tanja Sekulić

Inženjerska matematika - Rezultati ispita

Rezultate ispita iz predmeta Inženjerska matematika za studente na specijalističkim strukovnim studijama koji je održan u januarskom ispitnom roku školske 2016/2017. godine možete pogledati ovde.

Predmetni nastavnik: dr Savo Ćebić

Tehnologija vode i prečišćavanje otpadnih voda - Rezultati ispitnog kolokvijuma

Rezultate ispitnog kolokvijuma iz predmeta Tehnologija vode i prečišćavanje otpadnih voda možete pogledati ovde.

Predmetni nastavnik: dr Danijela Jašin

Ispitivanje materijala i konstrukcija - Rezultati ispita i obaveštenje

Rezultate ispita iz predmeta Ispitivanje materijala i konstrukcija održanog u januarskom ispitnom roku školske 2016/2017. godine možete pogledati ovde.

 

Termin za upis ocena i uvid u radove biće objavljen naknadno.

Predmetni nastavnik: dr Ljubica Lazić Vulićević

Računari - obaveštenje

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Računari održanog 10.02.2017. se mogu preuzeti ovde. Usmeni deo ispita i upis ocena je 13. i 14. februara 2017. god od 10h do 14h. Poneti indeks radi upisa ocene.

Termodinamika - obaveštenje

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Termodinamika (10.02.2017.) PDF

MATO 1 - obaveštenje

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta MATO 1 održanog 07.02.2017. godine mogu se preuzeti ovde.

Rezultati ispita iz Engleskog jezika 1 i Engleskog jezika održanih 06.02.2017. godine

  1. Jelena Ilić - 7 (66 poena),
  2. Jovana Draškić - 7 (71 poena), Kolokvijum Engleski jezik 2 - 40 poena,
  3. Korodi Arpad - 8 (77 poena).

 

Predmetni nastavnik će upisivati ocene u SREDU, 08.02.2017. godine u 1130 sati u kabinetu 225.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Mehanika 1 - Rezultati ispita i upis ocena

Rezultate ispita iz predmeta Mehanika 1 održanog u januarskom ispitnom roku školske 2016/2017. godine možete pogledati ovde.

 

Upis ocena iz Mehanike 1 je u UTORAK, 07.02.2017. godine, od 1000 do 1200 sati.

Predmetni nastavnik: dr Cvijan Žepinić

Opšta i neorganska hemija - Obaveštenje

Rezultate pismenog dela ispita održanog u januarskom ispitnom roku školske 2016/2017. godine možete pogledati ovde.

 

Usmeni deo ispita održaće se u UTORAK, 07.02.2017. godine u 1000 sati.

Sa predmeta: mr Ivana Marković

Važno obaveštenje - Promena termina održavanja ispita na specijalističkim strukovnim studijama u januarskom ispitnom roku školske 2016/2017. godine

Ispit iz predmeta Održavanje mašina i opreme kod predmetnog nastavnika dr Milenka Staševića održaće se u SUBOTU, 04.02.2017. godine sa početkom u 0900 sati, a ispit iz predmeta Ispitivanje materijala i konstrukcija kod predmetnog nastavnika dr Ljubice Lazić Vulićević održaće se u SUBOTU, 11.02.2017. godine sa početkom u 1200 sati.

Engleski jetzik 1 i Engleski jezik 2 - Rezultati ispita i kolokvijuma

Rezultate ispita i kolokvijuma iz Englskog jezika 1 i Engleskog jezika 2 održanog 26.01.2017. godine:

 

Predmetni nastavnik će upisivati ocene u PONEDELJAK, 06.02.2017. godine u 1130 u kabinetu 225.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

MATO 1 - Konsultacije

Konsultacije iz predmeta MATO 1 održaće se u sledećim terminima:

  • SREDA, 01.02.2017. godine u 1230 sati,
  • ČETVRTAK, 02.02.2017. godine u 1230 sati,
  • PONEDELJAK, 06.02.2016. godine u 1230 sati.

Sa predmeta: MSc. Dragan Halas

Mehanika 1 - Konsultacije i pregled radova

Konsultacije i pregled radova iz predmeta Mehanika 1, održaće se u SUBOTU, 28.01.2017.  godine, sa početkom u 1345 sati u učionici 121.

Sa predmeta: dr Ljubica Lazić Vulićević

Engleski jezik, Engleski jezik 1, Engleski jezik 2 i Poslovni engleski jezik - Obaveštenja

Gradivo koje je potrebno spremiti za Engleski jezik 1, Engleski jezik 2, Engleski jezik i Poslovni engleski jezik za kolokvijum i ispit u januarskom ispitnom roku školske 2016/2017. godine možete videti ovde.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Opšta i neorganska hemija - Obaveštenje za studente PRVE godine studijskog programa Tehnološko inženjerstvo

Dopunske računske vežbe iz predmeta Opšta i neorganska hemija održaće se u PETAK, 27.01.2017. godine sa početkom u 1330 sati u učionici 121.

Predmetni nastavnik: spec. Mira Kovačević

Drugi dopunski termin konsultacija za predmete koje drži predmetni nastavnik Dr Dušan Malić

Konsultacije će se održati u ČETVRTAK, 26.01.2017. godine sa početkom u 1200 časova.

Predmetni nastavnik: dr Dušan Malić

Ispitivanje materijala i konstrukcija - Drugi kolokvijum

DRUGI kolokvijum iz predmeta Ispitivanje materijala i konstrukcija održaće se u SUBOTU, 28.01.2017. godine, sa početkom u 1330 sati.

Sa predmeta: dr Ljubica Lazić Vulićević

Kolokvijum iz predmeta Engleski jezik 1, Engleski jezik 2, Engleski jezik i Poslovni engleski jezik

Kolokvijum iz predmeta Engleski jezik 1, Engleski jezik 2, Engleski jezik i Poslovni engleski jezik odrzaće se u ČETVRTAK, 26.01.2017. godine u 1330 sati u učionici 121.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Stručna praksa 1 - Odbrana inženjerskih projekata

Obaveštavaju se studenti III godine studijskog programa Inženjerski menadžment modul Krizni menedžment da je POSLEDNJI termin za odbranu inženjerskih projekata u UTORAK, 10.01.2017. godine od 1000 do 1200 sati u biblioteci Škole.

Mehanika 1 - Pregled grafičkih radova

Termin za predled grafičkih radova iz predmeta Mehanika 1 je u UTORAK, 27.12.2016. godine sa početkom u 1100 sati u biblioteci Škole.

Sa predmeta: dr Ljubica Lazić Vulićević

Mehanika 1 - Dodatni termini za vežbe i pregled radova

Dodatni termini za vežbe i pregled radova iz predmeta Mehanika 1 biće u UTORAK, 20.12.2016. godine, u 1200 sati i u ČETVRTAK, 22.12.2016. godine, u 1000 sati.

Sa predmeta: dr Ljubica Lazić Vulićević

Sociologija - Obaveštenje

Svi studenti koji nisu zadovoljni do sada ostvarenim brojem poena iz predmeta Sociologija moći će u usmenom odgovaranju da poprave svoj rezultat u UTORAK, 20.12.2016. godine u vremenu od 1000 do 1230 časova u amfiteatru škole.

Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov

DOPUNSKI TERMIN KONSULTACIJA

Dopunski termin konsultacija za studente osnovnih i specijalističkih studija kod predmetnog nastavnika dr Dušana Malića realizovaće se u UTORAK, 20.12.2016. godine sa početkom u 1000 sati.

Predmetni nastavnik: dr Dušan Malić

Specijalističke strukovne studije - Obaveštenje u vezi januarskog ispitnog roka školske 2016/2017. godine

Obaveštavaju se studenti specijalističkih studija da će ispiti u januarskom ispitnom roku školske 2016/2017. godine biti održani u SUBOTU, 04.02.2017. godine i SUBOTU, 11.02.2017. godine. Termini polaganja ispita će naknadno biti objavljeni.

Stručna praksa 1 - Odbrana inženjerskih projekata

Odbrana inženjerskih projekata iz predmeta Stručna praksa 1 za studente TREĆE godine studijskog programa Inženjerski menadžment modul Krizni menadžment će biti održana u ČETVRTAK, 15.12.2016. godine od 1200 do 1400 sati i od 1600 sati u biblioteci Škole.

Sa predmeta: mr Tanja Sekulić

Matematika - Obaveštenje

U SUBOTU, 10.12.2016. godine studenti 1, 2, 3. i 4. grupe PRVE godine studijskog programa Tehnološko inženjerstvo će imati vežbe iz Matematike sa početkom u 1030 sati.

Sa predmeta: mr Tanja Sekulić

Fizika - Upisivanje bodova

Upisivanje bodova u indeks iz predmeta Fizika održaće se u SREDU, 14.12.2016. godine u 1130 sati u amfiteatru Škole.

Transportni sistemi - Poseta kompanijama Dijamant i Šinvoz

Poseta kompanijama Dijamant i Šinvoz iz nastavnog predmeta  Transportni sistemi, za studente mašinskog inženjerstva, obaviće se u PETAK, 09.12.2016. godine.

 

Skup studenata je u Školi u 0830 sati.

Predmetni nastavnik: dr Milenko Stašević

Stručna praksa 1 - Obaveštenje

Obaveštavaju se studenti TREĆE godine modula Krizni menadžment da će se dogovor oko realizacije odbrane inženjerskih projekata iz predmeta Stručna praksa 1 održati u ČETVRTAK, 08.12.2016. godine u biblioteci Škole sa početkom u 1300 sati.

Sa predmeta: mr Tanja Sekulić

Matematika - Obaveštenje

Vežbe iz Matematike za studente PRVE godine studijskog programa Inženjerstvo zaštite na radu i Mašinsko inženjerstvo će u SUBOTU, 03.12.2016. godine biti održane sa početkom u 0945 sati u učionici 407.

Sa predmeta: mr Tanja Sekulić

Termodinamika - Drugi kolokvijum

Drugi kolokvijum iz Termodinamike održaće se u PONEDELJAK, 05.12.2016. godine u 1400 časova u amfiteatru Škole.

 

Obavezno poneti ispitnu svesku.

 

Takođe doneti i sveske sa vežbi i domaćim radovima.

Sa predmeta: MSc. Dragan Halas

Sociologija - Ispitni kolokvijum

Ispitni kolokvijum iz Sociologije će se održati u PONEDELJAK, 05.12.2016. godine u amfiteatru Škole po sledećem rasporedu:

  • od 0800 do 0845 časova za studente studijskog programa Tehnološko inženjerstvo,
  • od 0845 do 0930 časova za studente studijskih programa: Inženjerski menadžment, Mašinsko inženjerstvo i Inženjerstvo zaštite životne sredine.

 

Test će sadržati pitanja koja se odnose na sadržaje sledećih poglavlja:

  1. Ličnost (pojam ličnosti, socijalizacija, devijantno ponašanje),
  2. Kultura (pojam kulture, elemetni kulture, vrste kultura, religija, filozofija, umetnost, nauka, ideologija, moral).

Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov

Elektrotehnika - Obaveštenje

Obaveštavaju se studenti da se predavanje iz Elektrotehnike koje je trebalo biti održano u SREDU, 30.11.2016. godine odlaže.

 

O terminu nadoknade studenti će blagovremeno biti obavešteni.

Predmetni nastavnik: dr Lazo Manojlović

Transportni sistemi - Obaveštenje

Zbog zauzetosti profesora odlažu se predavanja iz predmeta Transportni sistemi, u PETAK, 25.11.2016. godine.

 

Predavanja će biti nadoknađena u ČETVRTAK, 01.12.2016. sa početkom u 1300 sati.

Predmetni nastavnik: dr Milenko Stašević

Fizika - Obaveštenje

Laboratorijeske vežbe iz Fizike umesto u SUBOTU, 19.11.2016. godine odrzaće se u SREDU, 16.11.2016. godine i to u terminima od 1545 sati i od 1730 sati.

Predmetni nastavnik: dr Iris Borjanović

Obaveštenje - Automatizacija procesa, Industrijski manipulatori

Zbog službenog odsustva predmetnog nastavnika predavanja iz predmeta Automatizacija procesa u UTORAK, 08.11.2016. godine i predavanja iz predmeta Industrijski manipulatori u SREDU, 09.11.2016. godine neće biti održana.

Predmetni nastavnik: dr Milorad Rančić

Sociologija - Drugi kolokvijum

DRUGI predispitni kolokvijum iz predmeta Sociologija će se održati u PONEDELJAK, 07.11.2016. godine u amfiteatru Škole po sledećem rasporedu:

  • od 0800 do 0845 časova za studente studijskog programa Tehnološko inženjerstvo i
  • od 0845 do 0930 časova za studente studijskih programa Mašinsko inženjerstvo, Inženjerski menadžment i Inženjerstvo zaštite na radu.

 

Test će sadržati pitanja iz sledećih poglavlja:

  1. Društvene grupe (pojam društvene grupe, porodica, etničke društvene grupe, teritorijalne zajednice, inteligencija, omladina, generacija i profesija)
  2. Socijalna stratifikacija (klasno konfliktni model, stratifikacijski model i elitistički model proučavanja društvenih nejednakosti), socijalna pokretljivost, siromaštvo
  3. Svojina, moć i vlast

Predmetni nastavnik: dr Smiljana Mirkov

Termodinamika - Obaveštenje

Predavanja iz predmeta Termodinamika umesto u SUBOTU, 05.11.2016. godine održaće se u PONEDELJAK, 31.10.2016. godine sa početkom u 1645 sati u učionici 121.

Predmetni nastavnik: dr Iris Borjanović

Termodinamika - Prvi kolokvijum

PRVI kolovijum iz predmeta Termodinamika održaće se u PONEDELJAK, 07.11.2016. godine u 1400 časova u amfiteatru Škole.

 

Obavezno poneti ispitnu svesku.

 

U SUBOTU, 05.11.2016. godine u 1400 časova održaće se konsultacije iz predmeta Termodinamika.

Sa predmeta: MSc Dragan Halas

Fizika - Obaveštenje

Laboratorijeske vežbe iz Fizike umesto u SUBOTU, 05.11.2016. godine održaće se u PONEDELJAK, 07.11.2016. godine u terminima vežbi.

Predmetni nastavnik: dr Iris Borjanović

Matematika - Obaveštenje

U SUBOTU, 29.10.2016. godine studenti 3. i 4. grupe PRVE godine studijskog programa Tehnološko inženjerstvo će imati vežbe iz Matematike sa početkom u 0800 sati umesto u 1030 sati.

Sa predmeta: mr Tanja Sekulić

Mikrobiologija - Prvi kolokvijum

Prvi kolokvijum iz predmeta Mikrobiologija održaće se u SREDU, 02.11.2016. godine sa početkom u 1030 sati.

Predmetni nastavnik: dr Vesna Nađalin

Farmaceutski proizvodi - Prvi kolokvijum

Prvi kolokvijum iz predmeta Farmaceutski proizvodi održaće se u PONEDELJAK, 31.10.2016. godine sa početkom u 0945 sati.

Predmetni nastavnik: dr Vesna Nađalin

Mikrobiologija - Obaveštenje

Zbog zauzetosti predmetnog nastavnika nastava iz predmeta Mikrobiologija neće biti održana u SREDU, 26.10.2016. godine. Predavanja će naknadno biti odrađena prema dogovoru sa studentima.

Predmetni nastavnik: dr Vesna Nađalin

Fizika - Obaveštenje

Laboratorijske vežbe iz Fizike neće biti održane u SREDU, 26.10.2016. godine. Nadoknada laboratorijskih vežbi će biti u UTORAK, 01.11.2016. godine sa početkom u 1630 sati.

Predmetni nastavnik: dr Iris Borjanović

Transportni sistemi - Obaveštenje

Zbog zauzetosti profesora odlažu se predavanja iz Transportnih sistema, u PETAK, 28.10.2016. godine. U dogovoru sa studentima predavanje će naknadno biti odrađena.

Predmetni nastavik: dr Milenko Stašević

RAČUNARI - PRVI KOLOKVIJUM

Polaganje PRVOG kolokvijuma/oblast WORD če biti u toku radne nedelje 24-28. oktobra 2016.
Spisak studenata i termine polaganje pogledajte ovde...

Stranica predmeta RAČUNARI sa dodatnim obaveštenjima je ovde...

Matematika - Obaveštenje

Vežbe iz Matematike za studente PRVE godine studijskog programa Inženjerstvo zaštite na radu i Mašinsko inženjerstvo će u SUBOTU, 22.10.2016. godine biti održane sa početkom u 0945 sati u učionici 407.

Sa predmeta: mr Tanja Sekulić

Sociologija - Prvi kolokvijum

PRVI kolokvijum iz predmeta Socioologija će se održati 10.10.2016. godine u amfiteatru Škole po sledećem rasporedu:

  • 0800 sati – studenti studijskog programa Tehnološko inženjerstvo;
  • 0845 sati – studenti studijskih programa Mašinsko inženjerstvo, Inženjerski menadžment i Inženjerstvo zaštite na radu.

Testovima za I kolokvijum proveravaće se znanje studenata iz I I II poglavlja u udžbeniku iz Sociologije.

Obaveštenje - Stručna praksa 1 (studenti Inženjerskog menadžmenta)

Obaveštavaju se studenti Inženjerskog menadžmenta da će sastanak u vezi predmeta Stručna praksa 1 biti održan u UTORAK, 04.10.2016. godine sa početkom u 1300 sati.

Predmetni nastavnik: dr Dušan Malić

Engleski jezik 1, Engleski jezik 2 i Poslovni engleski jezik - Rezultati ispita i kolokvijuma (OKTOBAR 2)

Rezultati ispita održanih 21.09.2016. godine:

Predmetni nastavnik će upisivati ocene u UTORAK, 27.09.2016. godine u 1100 sati u kabinetu 225.

Engleski jezik 2 i Poslovni engleski jezik - Rezultate ispita i ponovljnog kolokvijuma u OKTOBARSKOM ispitnom roku školske 2015/2016. godine

Rezultate ispita i ponovljenog kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik 2 i Poslovni engleski jezik održanih 14.09.2016. godine možete videti ovde.

 

Predmetni nastavnik će upisivati ocene u PONEDELJAK, 19.09.2016. godine i u UTORAK, 20.09.2016. godine u 1000 sati u kabinetu 225.

Mehanika 2 - Rezultati ispita u OKTOBARSKOM ispitnom roku školske 2015/2016. godine

Rezultate ispita iz predmeta Mehanika 2 održanog u OKTOBARSKOM ispitnom roku školske 2015/2016. godine možete pogledati ovde.

Upis ocena i uvid u radove biće u ČETVRTAK, 22.09.2016. godine, u 1000 sati.

Sa predmeta: dr Ljubica Lazić Vulićević

Engleski jezik i Engleski jezik 1 - Rezultate ispita i kolokvijuma u OKTOBARSKOM ispitnom roku školske 2015/2016. godine

Rezultate ispita i kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik i Engleski jezik 1 održanih u OKTOBARSKOM ispitnom roku školske 2015/2016. godine možete videti ovde.

Predmetni nastavnik će upisivati ocene u PONEDELJAK, 19.09.2016. godine u 1000 sati u kabinetu 225.

Opšta i neorganska hemija - Rezultati pismenog dela ispita održanog u OKTOBARSKOM ispitnom roku školske 2015/2016. godine

Rezultate pismenog dela ispita iz predmeta Opšta i neorganska hemija održanog u OKTOBARSKOM ispitnom roku školske 2015/2016. godine možete pogledati ovde.

Usmeni deo ispita održaće se u UTORAK, 13.09.2016. godine sa početkom u 0900 sati.

Sa predmeta: mr Ivana Marković

Engleski jezik, Engleski jezik 1, Engleski jezik 2, Poslovni engleski jezik - Termini održavanja ispita i kolokvijuma

Kolokvijum iz ovih predmeta će se polagati u terminima predviđenim za polaganje ispita, a prema objavljenom rasporedu ispita za oktobarski ispitni rok školske 2015/2016. godine.

 

NAPOMENA: Engleski jezik 2 se polaže 14.09.2016. godine u 1200 sati.

Predmetni nastavnik: mr Olga Deretić

Matematika 2 - Promena termina održavanja ispita u oktobarskom ispitnom roku školske 2015/16. godine

Ispit iz predmeta Matematika 2 kod mr Tanje Sekulić u OKTOBARSKOM ispitnom roku školske 2015/2016. godine održaće se u ČETVRTAK, 15.09.2016. godine sa početkom u 1200 sati.

Sa predmeta: mr Tanja Sekulić

Još članaka...